Trasa „Disney Księżniczki Koncert” już wkrótce odwiedzi Wrocław i Gdańsk. Bilety do magicznej krainy bajek są nadal dostępne!

Trasa „Disney Księżniczki Koncert” już wkrótce odwiedzi Wrocław i Gdańsk. Bilety do magicznej krainy bajek są nadal dostępne!

Do największych polskich miast zawitała seria występów “Disney Księżniczki Koncert”. To niepowtarzalna okazja, by usłyszeć na żywo piosenki, które poruszają i inspirują kolejne pokolenia. Magia Disneya zaczarowała już Kraków, Katowice oraz Warszawę, a w najbliższą niedzielę najsłynniejsze piosenki księżniczek zabrzmią na żywo we Wrocławiu.

Niesamowite historie księżniczek Disneya znane są na całym świecie. Ich bohaterki uczą jak pokonywać życiowe trudności, walczyć o siebie oraz przypominają o najważniejszych wartościach. To wszystko przy akompaniamencie ponadczasowych piosenek, będących bijącym sercem produkcji Disneya. Teraz nadarza się wyjątkowa okazja, aby usłyszeć je na własne uszy!

Utalentowana obsada z Sarą James na czele przypomni odbiorcom o bohaterstwie Pocahontas i Mulan, o rozterkach Ariel z „Małej syrenki” i relacji Elsy i Anny z „Krainy lodu”. Ponadto będzie można posłuchać utworów z „Vaiany: Skarbu oceanu”, „Zaplątanych” czy „Aladyna”. Na scenach pełne uroku kompozycje Disneya zaprezentują:

Wrocław: Sara James, Paulina Grochowska, Zofia Nowakowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak, Marcin „Sosna” Sosiński

Gdańsk/Sopot: Justyna Bojczuk, Paulina Grochowska, Zofia Nowakowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak, Marcin „Sosna” Sosiński

Seria występów “Disney Księżniczki Koncert” to świetna okazja, aby sprawić niespodziankę najbliższym lub zrobić prezent samemu sobie i spełnić marzenie z dzieciństwa – odwiedzić magiczny świat bajek Disneya! Bilety od 119 PLN są dostępne na stronie www.disney księżniczki koncert.pl. W sprzedaży czekają również specjalne pakiety rodzinne w atrakcyjnych cenach. Ilość miejsc jest ograniczona. Nie zwlekaj i uczcij zbliżający się dzień dziecka!

Bilety dostępne w sprzedaży na http://www.disneyksiezniczki.pl.

Organizator: Follow The Step

Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Previous Młodzicy Siódemki Huras Legnica wywalczyli mistrzostwo kraju
Next Muzeum Miedzi zaprasza na wędrówkę po karbońskim lesie

Może to Ci się spodoba

Przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie powstał hotel dla rodzin małych pacjentów

Na krakowskim Prokocimiu wybudowano pierwszy w Polsce Dom Ronalda McDonalda. Z nowoczesnego hotelu liczącego 20 pokoi będą mogli bezpłatnie korzystać rodzice i opiekunowie pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego. Nowoczesny obiekt pozwoli zapewnić młodym

Koncerty przy blasku świec. Zapraszamy w piątek do Kościoła Mariackiego

Fundacja Ars Activa wspólnie z parafią Ewangelicko- Augsburską w Legnicy oraz Legnickim Centrum Kultury zapraszają do Kościoła Mariackiego w Legnicy serię trzech  koncertów przy blasku świec. Na pierwszy z nich zapraszamy

Zapraszamy do Rynku na wystawę fotografii Elżbiety Dzikowskiej

W legnickim Rynku pojawili się mieszkańcy Etiopii, Jemenu, Filipin, Indii i wielu innych krajów Europy, Azji, Afryki i Ameryki Łacińskiej. Te wspaniałe portrety tworzą wystawę fotografii „Uśmiech Świata” autorstwa niezrównanej

Wielka Czerwcówka z Modrzejewską. Zapraszamy na maraton teatralny

Teatr im Heleny Modrzejewskiej w Legnicy zaprasza na Wielką Czerwcówkę z Modrzejewską.   – To nasze teatralne święto, weekendowy maraton spektakli z legnickiej sceny, którym chcemy podsumować ostatnie trzy sezony

Letnie Granie w Legnicy. Spotkajmy się w piątek na koncercie przy fontannach

W piątek 13 sierpnia o godz. 17.00 w Parku Miejskim (przy fontannach) wystąpią Kamil Zemła i Agata Hdymacz, którzy zagrają wiązkę przebojów na akordeon i skrzypce. Usłyszeć będziemy mogli m.in. doskonale znany walc z filmu „Noce i dnie”.

Zbliża się 30 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co nas czeka?

Jubileuszowy, 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej. W tym roku Orkiestra Serc zagra w niedzielę, 30 stycznia. Zapraszamy na legnicki Rynek, gdzie już od godziny 13 będziemy rozkręcać

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź